Колекція зима 2018/2019
18H06 35 mini Зима 2018/2019

Шолом зимовий Петрушка

Тепла зимова шапка шолом з натуральної вовняної пряжі для хлопчиків. Окрім вовни, при виготовленні виробу використовувались найкращі сучасні матеріали — бавовна з еластиновими волокнами для підкладки, утеплювач Hollosoft, мембранна тканина для вставок в зоні вух, світловідбиваючі елементи для декору верхньої частини.

Шолом має подовжений нагрудник анатомічного крою та невеличкий помпон, пришитий на рівні потилиці.

18H07 30 mini Зима 2018/2019

Шолом зимовий Делфі

Тепла зимова шапка шолом з подовженим верхом, що спускається позаду голови до рівня шиї у вигляді «хвоста» з помпоном. Пошитий з натуральної вовни. Має додатковий внутрішній шар з бавовни, поєднаної з еластаном. Завдяки анатомічному крою та зручній довгій манишці, виріб повністю закриває шию та бокові частини обличчя.

Зона вух утеплена вставками з мембранної тканини та інноваційного матеріалу Hollosoft.

18H08 04 mini Зима 2018/2019

Шолом зимовий Трексі

Легкий та м’який шолом для дівчаток для збереження тепла в зоні голови, вух та шиї під час зимових прогулянок. Виготовлений зі 100% вовни, виріб надійно захищає від холоду навіть у морозі дні, а додаткові елементи утеплення з найкращих сучасних матеріалів, мембранної тканини та волокон Hollosoft, посилюють захист від вітру та холоду.

Крій моделі зроблено, згідно анатомічних особливостей будови дитини, тому шапка ідеально прилягає по голові та контуру обличчя. Верх шолому декорований м’яким гребінцем, оздобленим світловідбиваючими матеріалами.

18H08 14 mini Зима 2018/2019

Шолом зимовий Трексі

Шолом для хлопчиків з теплої та м’якої вовни забезпечує збереження тепла та захист від холоду під час гри та прогулянок в зимовий час. З внутрішньої сторони зона вух має додаткові захисні клапани з утеплюючих матеріалів — мембранної тканини та волокон Hollosoft.

Модель шапки стилізована під мультиплікаційного персонажа і прикрашена світловідбиваючими елементами у вигляді оченят та гребня.

Завдяки анатомічному крою, виріб м’яко, але щільно, огортає обличчя та шию.

18N03 16 Зима 2018/2019

Шолом зимовий Людожер

Теплий шолом для хлопчиків, зроблений з натуральних матеріалів — вовняної пряжі та бавовни. Надійно утримує тепло та не пропускає холод ззовні не тільки на рівні голови та вух, але й в районі горла та шиї. В зоні вух передбачено захисні вставки з щільного мембранного матеріалу та утеплювача Hollosoft.

Для втілення образу симпатичного людожера з мультиків верх шолому прикрашають «ріжки», а в якості декору використано світловідбиваючі накладки — веселі очі та зубки.

18H06 35 mini Зима 2018/2019

Шолом зимовий Петрушка

Шолом зимовий на хлопчика з 100% вовни. Бавовняна підкладка з еластаном. У зоні вух утеплювач Hollosoft. Додаткові мембранні вставки в зоні вух. Подовжена манишка, з правильним вирізом який добре лягає на плечі. Анатомічний виріз під особу. Модель без світловідбиваючого елемента. декоративний помпон

18H07 30 mini Зима 2018/2019

Шолом зимовий Делфі

Шолом зимовий на хлопчика з 100% вовни. Бавовняна підкладка з еластаном. У зоні вух утеплювач Hollosoft. Додаткові мембранні вставки в зоні вух. Подовжена манишка, з правильним вирізом який добре лягає на плечі. Анатомічний виріз під особу. Світловідбиваючий елемент, декоративний помпон на кінчику "хвоста"

18H08 14 mini Зима 2018/2019

Шолом зимовий Трексі

Шолом зимовий на хлопчика з 100% вовни. Бавовняна підкладка з еластаном. У зоні вух утеплювач Hollosoft. Додаткові мембранні вставки в зоні вух. Подовжена манишка, з правильним вирізом який добре лягає на плечі. Анатомічний виріз під особу. Світловідбиваючий елемент у вигляді гребеня з сучасного м'якого двостороннього світловідбиваючого елемента. Зуби гребеня не зашкодять оточуючим

18N03 16 Зима 2018/2019

Шолом зимовий Людожер

Шолом зимовий на хлопчика з 100% вовни. Бавовняна підкладка з еластаном. У зоні вух утеплювач Hollosoft. Додаткові мембранні вставки в зоні вух. Подовжена манишка, з правильним вирізом який добре лягає на плечі. Анатомічний виріз під особу. Світловідбиваючий елемент у вигляді зубів і очей на кінчиках "ріжок"

18H08 04 mini Зима 2018/2019

Шолом зимовий Трексі

Шолом зимовий на дівчинку з 100% вовни. Бавовняна підкладка з еластаном. У зоні вух утеплювач Hollosoft. Додаткові мембранні вставки в зоні вух. Подовжена манишка, з правильним вирізом який добре лягає на плечі. Анатомічний виріз під особу. Світловідбиваючий елемент у вигляді гребеня з сучасного м'якого двостороннього світловідбиваючого елемента. Зуби гребеня не зашкодять оточуючим

Дитячі шапки оптом від українського виробника Be easy

ТМ Be easy виготовляє стильний та практичний одяг, аксесуари й дитячі шапки. Оптом можна замовити головні убори у вигляді шоломів – ідеальних варіантів для холодної пори року. Всі товари відповідають європейським стандартам якості та функціональності.

Дитячі шапки (оптом) від виробника 

У нас представлені зимові та демісезонні моделі минулих років й такі, що актуальні зараз. Колекції налічують понад 30 різновидів. Тут є речі для хлопчиків та дівчаток, а також універсальні варіанти.

Шапки-шоломи чудово захищають найбільш вразливі частини: горло, вуха, лоб. Вони достатньо практичні. Не завдають зайвих незручностей під час зняття та надівання.

  • Шапки надійно облягають голову та шию.
  • Завдяки анатомічному вирізу в районі обличчя дитина не відчуває дискомфорту, має повноцінний огляд.
  • Тканина з еластичною ниткою гарантує, що під час рухів головою шолом залишиться на місці, не відриваючи вуха чи шию.
  • Елементи, що відбивають світло, є додатковим захисною деталлю у нічний час.

Всі дитячі шапки, оптом які можна придбати, виготовлені з натуральної сировини та гіпоалергенних матеріалів. Тому є абсолютно безпечними й привабливими для батьків. У разі, якщо в даний момент на сайті відсутня модель, що Вас цікавить, можна звернутись до найближчого представництва (у Тернополі, Львові, Чернівцях тощо) та отримати актуальну інформацію. Якщо Ви бажаєте купити дитячі шапки (оптом) великою партією, для Вас буде діяти інша ціна.