Колекція весна 2018
H01 802 Весна 2018

Шолом демісезонний «Сквейрі»

Шапка шолом для дівчат, зроблена з натуральної бавовни шляхом еластичної в’язки. Внутрішній шар — підкладка з бавовни та еластану. Для захисту вух від холоду передбачені додаткові вставки з мембранної тканини, яка затримує проникнення вологи та потоків вітру.

На рівні потилиці шолом декорований помпонами та світловідбиваючими значками.

H50 805 Весна 2018

Шолом демісезонний "Кітті"

Легка та тепла в’язана шапка шолом для дівчат. Має подвійний шар — з натуральної бавовни та волокон, поєднаних з еластаном. Зона навпроти вух утеплена мембранними клапанами, стійкими до продування вітром та проникнення вологи.

Декоративні вушка на потилиці прикрашені камінням Swarovski.

H12 804 Весна 2018

Шолом демісезонний "Фоксі"

М’яка, еластична шапка, виготовлена у вигляді шолому з бавовни та натуральних бавовняних волокон з еластаном. В суцільному полотні немає бокових швів, натомість на рівні вух розміщені захисні та утеплюючі  вставки — для захисту від проникнення холоду та вологи. Декоруючі елементи — помпони та свтловідбиваючі позначки.

H05 807 Весна 2018

Шолом демісезонний "Скаллі"

Двошарова в’язана шапка типу «шолом» з м’якої бавовни та натуральної пряжі з еластаном. Повністю закриває ділянку шиї та горла, захищаючи від проникнення холоду, вітру, вологи. На рівні вух розміщені мембранні вставки для додаткового збереження тепла.

Модель шолома розроблена для дітей старшого шкільного віку.

H04 803 Весна 2018

Шолом демісезонний "Діно"

М’який та теплий шолом еластичної в’язки з натуральної бавовни. Має подвійний шар з додаванням еластану. Щільно прилягає до голови, не закриваючи контури обличчя. Утеплюючи вставки з мембранної тканини захищають вуха від холодного вітру та вологи.

Модель стилізована під образ динозавра, гребінь якого зроблений з сучасного матеріалу і розміщений на потилиці.

H02 801 Весна 2018

Шолом демісезонний "Тедді"

Шолом, в’язаний з натуральної бавовни, з додатковим шаром, посиленим еластаном, та утепленими вставками для області вух. Модель стилізована під образ медведика, тому, в якості декору, використані помпони-вушка.

Верх шапки оформлений світловідбиваючими аплікаціями.

H01 802 Весна 2018

Шолом демісезонний "Сквейрі"

100% бавовняний шолом з еластичною в'язкою і бавовняною підкладкою з додаванням еластану. У зоні вух вставки з мембранної непродувної тканини. Світловідбиваючі елемент на "верхівці" і декоративні помпони на світловідбивних стрічках

H50 805 Весна 2018

Шолом демісезонний "Кітті"

100% бавовняний шолом з еластичною в'язкою і бавовняною підкладкою з додаванням еластану. У зоні вух вставки з мембранної непродувної тканини. Світловідбиваючі елементи на "верхівці". Декоративні вушка з камінням Swarovski

H12 804 Весна 2018

Шолом демісезонний "Фоксі"

100% бавовняний шолом з еластичною в'язкою і бавовняною підкладкою з додаванням еластану. У зоні вух вставки з мембранної непродувної тканини. Світловідбиваючі елементи на "верхівці". Декоративні помпони пришиті безпосередньо на "вушках"

H05 807 Весна 2018

Шолом демісезонний "Скаллі"

100% бавовняний шолом з еластичною в'язкою і бавовняною підкладкою з додаванням еластану. У зоні вух вставки з мембранної непродувної тканини. Світловідбиваючі елементи на "верхівці". Шолом підходить для дітей старшого віку через відсутність декоративних елементів

H04 803 Весна 2018

Шолом демісезонний "Діно"

100% бавовняний шолом з еластичною в'язкою і бавовняною підкладкою з додаванням еластану. У зоні вух вставки з мембранної непродувної тканини. Світловідбиваючі елементи у вигляді гребеня динозавра з сучасного м'якого матеріалу, який не зашкодить оточуючим

H02 801 Весна 2018

Шолом демісезонний "Тедді"

100% бавовняний шолом з еластичною в'язкою і бавовняною підкладкою з додаванням еластану. У зоні вух вставки з мембранної непродувної тканини. Світловідбиваючі елементи на "верхівці". Два декоративних помпона у вигляді "вушок"

Якісні шапки для дітей від українського виробника Be Easy

Ласкаво просимо до розділу, в якому представлені дитячі шапки (оптом) весняної колекції. Тут Ви можете знайти сучасні та яскраві моделі для хлопчиків й дівчат дошкільного віку, а також школярів.

Пропонуємо добротні дитячі шапки оптом (від виробника

Стильні та якісні речі завжди мають попит серед батьків, що піклуються про своїх дітлахів. Саме такі головні убори пропонує ТМ Be easy.

  • Шапки виготовлені з гіпоалергенної натуральної сировини.
  • Вироби чудово розтягуються та можуть бути використані «на виріст».
  • Речі мають спеціальні вставки з мембранної тканини в районі вух, що є додатковим захистом у вітряну погоду.
  • Головні убори оздоблені елементами, що відбивають світло в темний час.

Тут можна замовити (купити) дитячі шапки гуртом з декоративними деталями. В наявності головні убори з помпонами, гребінцями, котячими вушками тощо. Також можна придбати вироби без додаткових елементів.

%name Весна 2018

Дитячі шапки (оптом) від виробника за доступну вартість 

Найкраще рішення для просування та розвитку бізнесу – це купити речі у виробника, котрий обрав пріоритетом турботу про здоров’я малюків. Саме таку продукцію ми пропонуємо нашим партнерам. Всі товари пройшли обов’язкову державну перевірку та мають висновок санітарно-епідеміологічної експертизи.

Ціна виробів залежить від кількості одиниць. На великі партії розповсюджується значна знижка. До того ж компанія має представництва у Львові, Чернівцях, Тернополі та інших містах України. Тому Ви можете ознайомитись зі зразками безпосередньо у них.